Skagensvej 329 – Rækkehus – 108m2 – i Særklasse på unik placering i Hjørring

Skagensvej 329, 9800 Hjørring, Danmark
kr 11.500
Hjørring Ledig Nybyg

Fakta om bolig

Kategori Lejeperiode Type Status
Soveværelser 3 Soveværelser Badeværelser 1 badeværelse Antal værelser 4 Etager 1 etage
Etage nr. 1 Areal, m2 104 Byggeår 2025 Energimærke A
Acontobetaling Aconto varme pris 0 Aconto vand pris 0 Depositum kr 34.500
Indflytningspris kr 34.500

Beskrivelse

  • Beskrivelse:

    Rækkehus - 108m2 - i Særklasse på unik placering i Hjørring

    Dette virkeligt flotte og særdeles velholdte, nye rækkehus / dobbelthus er nu endeligt til leje.
    Indenfor bydes du velkommen i en rummelig entré med god plads til garderobe. Hjertet af hjemmet er det store opholdsrum, hvor stue og køkken ligger  i ét – perfekt til både hverdagsliv og gæster. De brede vinduespartier trækker masser af dagslys ind, og de lyse gulve og vægge giver en ren, tidssvarende stemning. Det stilrene køkken er opstillet i vinkel med flotte fronter, god bordplads og integrerede hårde hvidevarer – lige til at gå i gang i. Masser af skuffer og flotte løsninger.
    Carport og skur i særklasse - mulighed for elladestander!
    Vaskemaskine og tørretumbler er inkl. i lejemålet!
    Boligen rummer tre gode værelser. Badeværelset er lækkert og funktionelt med stor, muret bruseniche, væghængt toilet og lang skabs-/bordplade med indbygget vask og god opbevaring.
    Udenfor fortsætter det nemme liv: En stor, flisebelagt terrasse/gårdhave omkranser boligen og giver rige muligheder for både loungemøbler, spiseplads og krukker. .Her er privat uderum med sol det meste af dagen og direkte adgang fra stuen.
    Alt er i gennemført høj kvalitet, der er ALT i rigtigt gode hvidevarer, der er stor privat terrasse, egen carport og skur. Godt energimærke giver et særdeles lavt forbrug! Beliggenheden er særdeles fredelig og privat og alligevel med kort afstand til alt det vigtige.
    Der er tale om en enestående mulighed for den kræsne lejer!

Område og adresse

Parkering, have, terrasse o.a.?

Plantegning

i Hjørring104 er hos Gram Pedersen. Foruden 4-værelser, indeholder boligen også , , , , , , , , , , ligelædes er der også . Du har mulighed for at komme på venteliste til de mest attraktive lejemål.

Reset password

Indtast din e-mail-adresse, så sender vi dig et link til at nulstille din adgangskode.